Sprawdź czy jesteś w Sieci »
 

KRZAK - drzwi drewniane, okna drewniane

63-640 Bralin, Poprzeczna 8,   pow.: Kępno , woj.: wielkopolskie
+48 62 781 11 58 biuro@krzak.com.plwww.krzak.com.pl
Firma
KRZAK - drzwi drewniane, okna drewniane
Adres
63-640 Bralin, Poprzeczna 8
pow.: Kępno , woj.: wielkopolskie
Telefon
+48 62 781 11 58
+48 601 560 447
Fax
+48 62 781 11 58
Email
biuro@krzak.com.pl
WWW
Rodzaj / Charakter działalności
Produkcja Usługi
Wyślij wiadomość
Aktualizuj dane

KRZAK - drzwi drewniane, okna drewniane - Bralin

okna drewniane wielkopolska drzwi stolarka budowlana okucia firmy ROTO drzwi drewniane produkcja drzwi drewnianych drzwi zewnętrzne kępno stolarka okienna produkcja okien drewnianych KRZAK

Oferta
Firma
Oferujemy:

- okna i drzwi z drewna
- rolety zewnętrzne i wewnętrzne
- parapety drewniane, aluminiowe i PCV
- sprzedaż, montaż

OKNA DREWNIANE
Nasza stolarka okienna produkowana jest z drewna klejonego trzywarstwowo. Wyróżnia się on nowatorstwem , doskonałą jakością surowca oraz poszczególnych elementów składowych. Stolarka wykonana jest z drewna mahoniowego.
Okna wyposażone są w okucia niemieckiej firmy ROTO. Jest to system okuć obwiedniowych ryglujących się na całym obwodzie okna. W standardzie montujemy kwatery rozszczelniające (mikrowentylacje), blokady obrotu klamki oraz okucie antywłamaniowe pierwszego stopnia. Na zawiasy nakładane są osłonki w kolorze klamki.
Stolarka przez nas produkowana szklona jest szkłem termoizolacyjnym FLOAT. Standardowy pakiet zespolenia to dwie szyby o grubości 4mm i ramka dystansowa 16mm. W naszej ofercie posiadamy również szkło ornamentowe oraz antywłamaniowe. Dla zapewnienia jak najmniejszych strat ciepła w standardzie oferujemy szkło o najlepszych współczynnikach 1,1 KW.

OKNA PCV
Profile w oknach PCV są robione z użyciem systemów VEKA TOPLINE, SOFTLINE i EUROLINE. To idealna stabilność dzięki metalowym wzmocnieniom.

DRZWI ZEWNĘTRZNE
Drzwi wejściowe o grubości 68mn blokowane zasównicą drzwiową firmy GU standardowo zamykającą w trzech miejscach lub dodatkowo na drugą wkładkę i tzw. sztywny łańcuch. Drzwi wypełnione są płytą wodoodporną z trzy centymetrowym ociepleniem lub dwu komorowym wypełnieniem szklanym o łącznym zespoleniu 38mm składającym się z:
- szkło ornamentowe,
- przyciemniane,
- reflexyjne,
- wypukłe i antywłamaniowe.
W drzwiach montowany jest również próg aluminiowy co zapobiega mechanicznym uszkodzeniom a za tym jego długotrwałą żywotność i szczelność.
Firma KRZAK z przyjemnością wita wszystkich odwiedzających naszą stronę, gdzie ma okazję zaprezentować nasze produkty a Państwo będą mogli się przekonać i ich zaletach i stwierdzić z ulgą, że jest to ten świat okien i drzwi, który spełni Państwa oczekiwania.

Zakład stolarski KRZAK powstał w 1996r i produkuje okna rozwieralne, przesuwne, okna nieotwieralne (świetliki), wykuszowe, a także okna okrągłe, owalne oraz o dowolnym kształcie. W zależności od gustu, inwencji twórczych i potrzeb. Dzięki zastosowaniu połączeń określonych typów okien, a także zwieńczeń dowolnymi formami architektonicznymi oraz wprowadzeniu elementów witrażowych uzyskuje się wspaniałe efekty w postaci szklanych ścian i unikalnych rozwiązań architektonicznych.
Dodatkowym wyposażeniem okien są kratki dekoracyjne (szprosy) międzyszybowe.
Wyślij wiadomość:

Skorzystaj z formularza, aby wysłać informację do firmy: KRZAK - drzwi drewniane, okna drewniane

Jezeli nie widzisz tego obrazka kliknij odswiez i spróbuj ponownie Odśwież kod z obrazka
Budownictwo, nieruchomości » Okna i drzwi » Drzwi drewniane » Okna PCV » Okna drewniane » Okna nietypowe » Usługi budowlane » Stolarka budowlana » Usługi stolarskie | Drewno, przemysł drzewny » Stolarka budowlana | Usługi » Usługi dla meblarstwa
Copyright © 2005-21 iPolska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Koszystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Wdrożenie: iPolska.com.pl